Wydrukuj tę stronę
sobota, 11 styczeń 2014 15:22

Cera bez błyszczenia przez cały dzień - krem nawilżająco-matujący Normamat Dr Irena Eris

Czysta cera bez błyszczenia, która wygląda zdrowo i jest zdrowa. Lekki krem-nektar nawilżająco-matujący na dzień to kosmetyk, który zapewni skórze wszystko, czego ta potrzebuje. Kosmetyki z liniii NORMAMAT to pierwsze rozwiązanie, który pozwala na inteligentną pielęgnację cery normalnej i mieszanej.

Takie rodzaje skóry są szczególnie narażone na czynniki zewnętrzne takie jak spaliny, zmiany temperatury, czy ostre słońce. Skóra miejscowo się przetłuszcza i ma miejscowo skłoność do przesuszania. Czy jest rozwiązanie, żeby skóra wyglądała dobrze?

Krem-nektar o lekkiej, nietłustej konsystencji, który bardzo szybko się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną i delikatnie zmatowioną. Dzięki niepowtarzalnej kompozycji mikrosfer matujących oraz specjalnie dobranego  naturalnego nektaru kwiatowego (Combretum farinosum), skóra staje się idealnie gładka i nawilżona. 

Zawartość składników fotonaprawczych i filtrów UV wspiera proces regeneracji oraz pomaga chronić przed uszkodzeniami powodowanymi przez promieniowanie słoneczne. 

Dla mnie to CUDO! Krem ma idealną konsystencję, piękny zapach, pompka dozuje dokładnie tyle kremu, ile potrzebuję. Krem jest doskonałą bazą pod makijaż, wszystkie moje podkłady z nim "współpracują". Makijaż trzyma się jak nigdy, a twarz jest zmatowiona przez wiele godzin. Buzia jest miękka, lekko nawilżona, a dalej matowa. Mimo ceny, 65 zł za 30 ml krem jest warty swojej ceny. Będę go na pewno kupowała.