wtorek, 20 wrzesień 2016 10:16

Loreal Profiber – nowość na rynku kosmetycznym!

Marka Loreal stworzyła wyjątkową kolekcję kosmetyków przeznaczonych do naprawy i pielęgnacji bardzo zniszczonych włosów. Można śmiało powiedzieć, że to jedne z najskuteczniejszych szamponów, odżywek i balsamów regenerujących na rynku! Chcesz je przetestować?

Loreal Profiber – pogromca wszelkich zniszczeń

W skład nowej kolekcji kosmetyków do zniszczonych włosów wchodzi przede wszystkim szampon, który nie tylko oczyszcza, ale również przygotowuje włosy na działanie preparatów naprawczych. Lekko regeneruje nie tylko strukturę włosa, ale także wzmacnia jego cebulki. W przypadku włosów lekko zniszczonych może być podstawowym i wystarczającym kosmetykiem, który szybko przywróci je do pierwotnego, zdrowego stanu.

 Drugim produktem jest bogata odżywka, która silnie regeneruje nawet największe i najgłębsze uszkodzenia. Zespala rozdwojone końcówki, odżywia i nawilża włosy, a także tworzy delikatną niewidzialną powłokę, która ma za zadanie chronić fryzurę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczonego środowiska.

Trzecim produktem jest spray, który łączy w sobie zalety silnej maski odżywczej, serum i preparatu ochronnego. Charakteryzuje się wyjątkowo mocnym działaniem, porównywalnym do zabiegów regeneracyjnych wykonywanych w profesjonalnym gabinecie fryzjera. Przy tym jest niezwykle prosty w użytkowaniu, więc nadaje się do samodzielnego stosowania w domu. Wystarczy rozpylić go na włosy, by nie tylko silnie odżywić i naprawić ich uszkodzenia, ale również doskonale wykończyć całą fryzurę, nadając jej lekkości, miękkości i blasku. Ponadto jest to preparat o właściwościach ochronnych, doskonały jako zabezpieczenie przed wysoką temperaturą suszarki lub prostownicy.

Odżywki i ochronnego sprayu nie trzeba stosować codziennie. Na początku warto używać kosmetyków co 4 mycie włosów, chyba że zamierzamy użyć prostownicy lub suszarki. W większości przypadków takie postępowanie daje bardzo dobre efekty. Jeżeli jednak zniszczenia włosów są wyjątkowo duże, to wtedy można stosować maskę i spray przy każdym myciu włosów. Trzeba jednak pamiętać, że podstawą przeprowadzenia skutecznej regeneracji jest szampon, którego należy używać za każdym razem.

Profesjonalne kosmetyki Loreal Profiber można kupić w najlepszych salonach stylizacji fryzur na całym świecie oraz w prestiżowych sklepach fryzjerskich. Są to produkty przeznaczone do każdego typu włosów, cienkich, grubych, naturalnie prostych czy kręconych. Doskonale sprawdzają się w regeneracji zniszczeń powstałych po prostowaniu, koloryzacji, dekoloryzacji czy trwałej ondulacji.

 

Czytany 693 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.