poniedziałek, 11 sierpień 2014 12:05

Wydobądź głębię spojrzenia

Wyobraź sobie swoje oczy, okolone seksowną firanką rzęs. Głębię spojrzenia, która się spod nich wydobywa. Twoje rzęsy, dzięki swojej gęstości i ekstremalnej czerni wyglądają niczym sztuczne. Wyobraź sobie, że mogą tak wyglądać naturalnie!

 Pogrubiające maskary często sklejają włoski, w efekcie twoje rzęsy są maksymalnie pogrubione, ale przy okazji ich ilość zmniejszyła się pięciokrotnie, a na końcach rzęs smętnie sterczą grudki. Pewnie znasz ten efekt... Maskara BEST VOLUME jest inna. Pogrubia rzęsy za pomocą specjalistycznej technologii, która pozwala na otulenie maskarą każdego włoska odrębnie. Daje to efekt pogrubienia każdej rzęsy osobno, bez sklejania i bez „strat w liczebności”. Dodatkowo maskara nie rozmazuje się ani nie kruszy, dając możliwość utrzymania perfekcyjnego makijażu przez wiele godzin.

Jeśli myślisz, że to już wszystkie walory produktu, to zapomniałaś o głównej misji firmy Dr Irena Eris – pielęgnacji. Oprócz upiększenia twoich oczu, maskara ma za zadanie zregenerować i wzmocnić rzęsy. Jest to możliwe dzięki specjalistycznej formule Protect Lash Complex, która opiera się na witaminach i woskach roślinnych.

Produkt został przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie – nie podrażnia, jest bezpieczny w użytkowaniu.

Czytany 2289 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.