Wydrukuj tę stronę
niedziela, 19 październik 2014 19:13

Dodaj spojrzeniu wyrazistości

Golden Rose- Puder do okolic brwi Golden Rose- Puder do okolic brwi

Idealny makijaż, to nie tylko piękna cera, wymodelowany owal twarzy, podkreślone usta czy zalotne spojrzenie. Przysłowiową wisieńką na torcie jest coś zupełnie innego, a niejednokrotnie pomijanego przez kobiety – nasze brwi.

Odpowiednio podkreślone nadają twarzy proporcji, a spojrzeniu wyrazu. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolenniczką naturalnego makijażu, czy raczej stawiasz na grunge'owy styl – podkreślone brwi zawsze będą idealnym dopełnieniem. Warto już dziś zainwestować w dobry puder do brwi i podkreślić swój look.

Golden Rose Eyebrow Powder to nasz wybór. Jego formuła została opracowana w taki sposób, aby w naturalny sposób podkreślać brwi, ich kształt i kolor, a także je wygładzać. Dzięki wysokiej zawartości pigmentów doskonale pokrywa siwe włoski, a także maskuje miejsca pozbawione ich całkowicie. W zależności od użycia, możemy albo naturalnie podkreślić brwi, albo po nałożeniu kilku warstw pudru, uzyskać bardziej spektakularny efekt. W zależności od potrzeb i indywidualnych zróżnicowań, Golden Rose Eyebrow Powder jest dostępny w 7 naturalnych kolorach, spośród których, każda z nas znajdzie swój własny ideał.

Eyebrow Powder od Golden Rose został zamknięty w małym, poręcznym pudełeczku, do którego został dołączony specjalny aplikator, który ułatwi nakładanie kosmetyku nawet najbardziej niedoświadczonym użytkowniczkom.

Czytany 2065 razy